Drukarnia
Drukarnia
Drukarnia
Drukujemy niemal wszystko na niemal wszystkim. Od ponad 20 lat systematycznie rozbudowujemy własne zaplecze produkcyjne, zdobywamy wiedzę, doświadczenia i poszerzamy zakres oferowanych usług.


JEŚLI CHCESZ NAJPIERW ZAPROJEKTOWAĆ
SWOJE MATERIAŁY POLIGRAFICZNEJEŚLI MASZ GOTOWE PLIKI I CHCESZ
TANIO I DOBRZE WYDRUKOWAĆ
DRUK OFFSETOWY
DRUK OFFSETOWY Nieograniczona przestrzeń możliwości
Druk offsetowy to tania i szybka metoda uzyskania dużej ilości kopii, charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością nadruku. Jest idealnym rozwiązaniem dla zleceń średnio i wysokonakładowych drukowanych w jednym lub wielu kolorach. Różnobarwny nadruk uzyskiwany jest poprzez połączenie czterech podstawowych kolorów CMYK i/lub dodatkowych pojedynczo dobieranych kolorów np. wg wzornika PANTONE. Wydruki mogą być dodatkowo uszlachetnione przez foliowanie lub lakierowanie papieru.Metodę druku offsetowego szczególnie polecamy w przypadku nakładów większych niż np. 1000 arkuszy A4 czy też 500 egzemplarzy w formacie A3+.


 
Park technologiczny
Drukujemy na nowoczesnej maszynie Heidelberg SM 74 5 P2+L. Daje nam ona możliwość wydajnego (do 15 000 arkuszy/h) druku w jednym przelocie czterech kolorów podstawowych, dodatkowego koloru Pantone oraz jednoczesnego lakierowania dyspersyjnego lakierem błyszczącym lub matowym, w celu zabezpiecznia druku bądź poprawy efektu wizualnego. Drukujemy na papierach i kartonach o grubości od 0,06 do 0,6 mm.
 
W procesie druku wykorzystujemy system PrintFlow DIPS czyli rozwiązanie służące do komunikacji maszyny drukującej Heidelberg Speedmaster 74-5-P2+L z systemem CTP opartym o oprogramowanie Heidelberg SignaStation i naświetlarkę Heidelberg Suprasetter A75 III generacji. Nadrzędnym zadaniem systemu jest tworzenie w oparciu o przetworzony przez oprogramowanie do impozycji plik graficzny, profilu wstępnego ustawienia stref farbowych poszczególnych zespołów drukujących. Narzędzie to pozwala w znacznym stopniu skrócić czas przyrządu pracy i wyeliminować błędy ludzkie. Dodatkowo DIPS daje możliwość podglądu pliku impozycji na monitorze zainstalowanym przy maszynie drukującej oraz archiwizacji profilów farbowych drukowanych prac, co jest szczególnie istotne przy powtarzalnych drukach. 
 
DRUK CYFROWY
DRUK CYFROWY Idealne rozwiązanie dla niskich nakładów
Druk cyfrowy to obecnie jedna z najwygodniejszych form druku, kiedy chcemy szybko otrzymać dobrej jakości wydruki w niewielkim nakładzie. Charakteryzuje się bardzo dobrą jakością wydruku, metoda ta zapewnia opłacalność druku już od jednej kopii. W przeciwieństwie do druku offsetowego, nie wymaga przygotowania formy drukarskiej, płyt „wzorców”, w związku z czym realizacja zleceń jest niemalże natychmiastowa. Materiały przeznaczone do druku cyfrowego przekazywane są prosto do maszyny w postaci danych komputerowych.
Metodę tę polecamy szczególnie przy nisko i średnionakładowych zleceniach (do 250 arkuszy formatu A3).

 
Narzędziem do druku cyfrowego jest maszyna Develop Ineo 6000, drukująca na pełnym spektrum papierów offsetowych, powlekanych, folii i papierach samoprzylepnych. Format druku to SRA3 czyli 320x450mm, a w opcji max 320x1000mm.
 

DRUK WIELKOFORMATOWY
DRUK 
WIELKOFORMATOWY I UV
Studio wielkiego formatu
Stosowany jest przede wszystkim w reklamie zewnętrznej. To za jego pomocą powstaną wszelkiego rodzaju banery, bilboardy, naklejki, a także rollupy czy grafiki wypełniające stoiska. Technologia druku wielkoformatowego poprzez utrwalanie farby promieniami UV pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji nadruku i zwiększenia jego odporności na warunku atmosferyczne. Druk nie wymaga suszenia.INTROLOGATORNIA
Introligatornia Laboratorium kształtów ostatecznych
POSIADAMY ZESTAW PROFESJONALNYCH NARZĘDZI UMOŻLIWIAJĄCYCH:

- produkcję 50.000 broszur na dobę za co odpowiada system broszurujący Duplo 5000,
- błyskawiczne cięcie dużych nakładów dzięki trzem nowoczesnym gilotynom: Polar 78, Guowei 115, Seypa 92,
- zastosowanie w wydrukach wielu różnorodnych form łamów oraz falców wydajnej falcerki Horizon AFC 566 A z opcją klejenia 8-stronicowych gazetek
- produkcję 4.000 opraw dziennie wykonywanych przez niezwykle ekonomiczną oklejarkę Horizon BQ240.
 
 
 
Nasza oferta obejmuje:
 • falcowanie
 • bigowanie
 • krojenie
 • kaszerowanie
 • sztancowanie
 • oprawę twardą i miękką
 • gilotynowe cięcie papieru według zleconego formatu
 • klejenie
 • szycie
 • i wiele innych
 
Wszystko to w rękach wykwalifikowanej kadry biegłej zarówno w zakresie obsługi w/w maszyn, jak i całości pojęć określanych jako "sztuka introligatorska". 
 
 
ZNAKOWANIE I PERSONALIZACJĘ
wykonujemy przy pomocy szeregu urządzeń specjalistycznych w zakresie różnorodnych technik druku m.in.
 • SITODRUK
 • TAMPODRUK
 • TŁOCZENIE
 • GRAWEROWANIE LASEROWE

Kreujemy rozwiązania
Zamów wycenę
bez zobowiązań
Nasze realizacje
inspiruj się
Szybki kontakt
32/ 730 32 32